شرکت فراکوش دانه پیشداد اولین تولید کننده قهوه و محصولات بر پایه ی قهوه و کاکائو در استان اصفهان می باشد که از سال۱۳۹۰ فعالیت خود را شروع کرده و موفق به اخذ تمامی مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح شد. و توانست محصولات خود را با دو برند شاران و نوواژ عرضه دارد.

اهداف

هدف ما کیفیت و سلامتی جامعه و رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان محترم است امید است شما عزیزان ما را در این راه یاری و حمایت کنید. شرکت فراکوش دانه پیشداد به مدیریت و سرمایه گذاری آقای سید رضا مرتضوی با تمام مجوزات قانونی و بهداشتی در زمره اولین ها در صنعت قهوه در اصفهان و ایران است که موفق به اخذ پروانه تولید و بسته بندی از سازمان غذا و دارو همراه با سیب سلامت به شماره بهداشت ۱۴۶۸۶ مطابق با استاندارد ملی و پروانه بهره‌برداری با شماره ۳۵۳۹۹۳۶۳۱ در زمینه واردات، فراوری و پخش انواع قهوه، پودری جات و دمنوش از قبیل قهوه های فوری (گلد، کلاسیک،اسپرسو فوری) ،کاپوچینو (طعم دار،کلاسیک، کارامل، وانیل، شکلاتی) ،کافه میکس ( ۴*۱-۳*۱-۲*۱) ، هات چاکلت (تیره، روشن،طعم دار) شده است.

  ماموریت

حساسیت و دقت بالای شرکت بر روی تمامی مراحل تهیه قهوه من جمله خاستگاه و محل کشت دان قهوه، واردات صحیح، فراوری و بسته بندی کاملا بهداشتی.

  تنوع

تمامی پک ها دارای تاریخ تولید و انقضاء میباشد که این امکان را به خریداران میدهد که همیشه قهوه ی تازه رست در اختیار داشته باشند. تنوع بسیار بی نظیر انواع دانه قهوه و محصولات بر پایه ی قهوه با کیفیت واقعا استثنایی در تمام‌فصول سال.

کیفیت و سلامت

ارائه محصولات کاملا ارگانیک و سالم، رست های بسیار با کیفیت زیر نظر افراد مجرب و متخصص با دستگاه های تمام‌ اتوماتیک و به روز دنیا.

 ماندگاری

ارائه ی تمامی محصولات در پک های آلومینیومی سوپاپ دار یک طرفه که با تخلیه گاز قهوه و جلوگیری از ورود اکسیژن تازگی دانه ها را برای مدت طولانی تری حفظ می نماید.

مجوزها

سیب سلامت و مجوز بهداشت و سازمان غذا و دارو .

تازگی و طراوت

تمامی پک ها دارای تاریخ تولید و انقضاء میباشد که این امکان را به خریداران میدهد که همیشه قهوه ی تازه رست در اختیار داشته باشند.

 

بازدید مجازی از کارخانه قهوه شاران
سی و هشتمین رویداد گردشگری مجازی شرکت فراکوش دانه پیشداد